loading please wait..

“ВЕСІЛЬНИЙ ПОДАРУНОК”

Доброго дня, дорогі друзі, а в першу чергу шановні молодята!

Хочу поділитися з Вами, вельми цікавою “подією”, яка відбулася з нами, нещодавно на весіллі.   Отож усе по – порядку…

На передодні весілля,  як завжди, я зустрівся з молодятами обговорити деталі проведення їхнього свята. Все відбулося традиційно на позитивні “нотці”, розмова була не довгою і за якусь годину, прийшовши до спільного консенсусу, ми розійшлися, обговоривши всі аспекти організації і проведення їхнього весілля…

День весілля

У день цього весілля, прийшовши в ресторан (а приходимо ми як правило за 1 год. до початку),побачили незнайомі речі у нас на сцені…   ???   Після короткої паузи, порушив її веселий голос – “хлопці привіт! Ми сьогодні разом!” – щиро радів тамада! ???  Ну, думаю дивно якось… Не так давно мали зустріч – все  обумовлено все вирішено, в чому справа… Ми вирішили не заморочуватись, приїдуть молодята – розпитаємося. Звичайно ми втішилися, адже будемо займатися своїми безпосередніми обов’язками, як музиканти. Зразу запропонували Тамаді увімкнутися у нашу апаратуру (тай в принципі він своєї не мав – що мене відразу насторожило – профіки мають усе своє). Далі, він дає мені свого радіо – мікрофона… Гм…  Тут мене злегка взяв шок, бо побачивши найдешевшу китайську радіосистему я подумав що то жарт, але виявилося що НІ!  Звичайно ми дали йому свою систему, тому що зал у нас надзвичайно великий, з цілою купою  так званих “мертвих зон”, що подекуди і дорогі радіо-мікрофонні системи не справляються. Він сильно втішився, а ми були вже добре насторожені, – що то буде далі…  Як виявилося далі, наші хвилювання були не безпідставні!

Через деякий час, нам повідомили – що то пан Староста, з самого ранку, вирішив ощасливити молодят своїм весільним подарунком… Подарувати послуги Тамади!  Вау!  Круто, ми собі подумали – а молодят він спитав ??  “Та ні – відказали гості! Це сюрприз!”  Як на мене, коментувати подібне  – зайве… Хоча свекруха була не в захваті від цього, бо вже не раз, бувала на наших забавах і сильно хотіла щоб ми проводили свято.  Ну, думаємо, дасть Бог, все буде добре.

Але, певно в цей день, було весіль багато і Господові не вистачило часу щоб усе припильнувати 🙂

Приїзд молодят, перший і другий стіл

Починається весілля. Приїхали молодята. Перший прокол стався відразу біля входу у заклад. На відкритих дверях (весілля взимку, мороз), він тримає молоду пару, (яка вже і так промерзла до костей, враховуючи всі фотосесії на морозі), хвилин 15 – 20 перед самим входом, з відкритими дверима – говорячи якусь незрозумілу і непотрібну балаканину – молоді вже “сині” від холоду – гості в залі теж!

Посадив за столи – і почалося – в залі стояв такий крик, що хоч бери і втікай з весілля. Почалися непристойні розмови жахливо вульгарні конкурси, репліки та фрази. Я був шокований від почутого і почав це все записувати в блокнот. Бо за 14 років практики, я ще м такого не чув. :))  Але потім стало вже не до сміху. Почали ми грати перший танцювальний захід – знову, вкотре підхід “нашого” тамади здивував… Розкажу, принагідно, як працюємо ми, і  профіки тамади. Коли ми бачимо, що народ гуляє, танцює і на танц-полі немає де яблуку впасти – то ми і не робимо нікого конкурсу (хіба коли молодята хочуть  – для “галочки”), навіщо ж “розпорошувати” гостей якимось конкурсом, коли і так всі, бавляться і танцюють. Але коли ми бачимо що інтенсивність публіки падає – ми звичайно, щоб “розмочити”, робимо якесь цікаве дійство, тобто конкурс. Але “наш” тамада працює по своєму принципу. Не спитавши ні нас, ні кухню, про часову хронологію першого танц. відділення, він чемно 2 години ходить за столами (добре що хоч без мікрофону), і файно надоїдаючи гостям, в цей час, попиває з ними горілочку… Публіка і так замучена ним після першого застілля не охоче танцює, відчувається не сприятлива атмосфера на святі, ми як могли  рятували становище, і коли вже лишається заграти 2 останні танці (бо узгодивши з кухнею ми садимо гостей за стіл), “наш” тамада прокинувся і почав робити якийсь недолугий конкурс, який ні ким не сприйнявся («ложка хороша к обеду», як каже одна мудра приказка), і в добавок затягнув з подачею за столи! Добре що хоч страви не охололи. На другому застіллі (нагадаю що “наш” тамада, вже добряче причастився оковитою за час першого танцювального), починає таке верзти, що не піддається здоровому глузду нормальної адекватної людини. Ми на це все дивимось – стає реально шкода молодят! Приймаємо рішення брати другий стіл в свої руки. Не буду вдаватися у подробиці скільки мені коштувало здоров’я і нервів щоб відібрати мікрофона, але все таки ми вийшли до гостей, з народними інструментами ( на велику радість молодят і гостей), і гарно побавили піснями і співочими конкурсами гостей. Хоча всі були  зденервовані і напружені. Це відчувалося і передавалося нам… Після цього ми негайно почали 2 – е танцювальне відділення, що б не дай Боже він знову не запхався за стіл.

Друге танцювальне відділення

Тут повторюється все те саме що і на 1-му танцювальному відділенні, тільки з точністю до навпаки! Ми підняли гостей до танцю, люди нарешті трохи оговтались від “того-всього” танц пол гуде, люди скачуть, бавляться, дуріють все як має бути! Ну, думаю все стало в свою колію! Але…   Пан тамада не спить! Підходить і каже що хтів би зробити конкурс – ми відказуємо що можна, але пісень через 5 – 6… Він каже – “добре хлопці”  і відразу після сказаного починає кричати:  “Стоп стоп! Все! Робимо конкурс!” Ми перезирнулись … ???  Ну хай буде… Порозганяв нам всіх людей зі своїм недолугим “бородатим” конкурсом, Ніхто не хтів приймати участь (бо люди вже мали зло на нього і всіх він дратував) але він насильно приволік пару хлопців і щось там з ними робив, бо молодята принципово, на той час, вийшли із залу! (зимою! ото вже допік!). Ну, пів години він метався в пошуках учасників, ще хв. 20 робив то “шоу”, бо конкурсом це не назвеш, і ми чемно загубили майже годину 2-го танц – відділення, хоча вони і так короткі у нас – 2 години від сили!  Люди розпорошились – хто на двір, хто до дому (були й такі бо все “сиділо в печінках”), хто на фуршет і все… По забаві! А все так файно починалося! Чесно, вже у мене були на нього нерви, а на свого напарника Сергія, шкода було дивитися, він був такий озлоблений, що як би міг, то роздер би того тамаду! Підходила до нас мама молодого, та й самі молодята і казали що б ми йому вимкнули мікрофон, але ми пояснюємо – що не можемо того зробити, бо ми ж – такі самі як і він, на роботі! Це ж, кажу, – має від вас піти, така ідея, від батьків і господарів – бо “шановний” тамада нас взагалі слухати не хоче…   Повезло “нашому” тамаді, що попав на дуже коректний контингент людей і господарів, які не мали совісті і сміливості сказати йому що б забирався геть! Але в “третьому  столі” вже підходить молодий і каже що відправив тамаду до дому! Ну ми ся втішили… Але не проходить і 5 хв. як “наш” тамада тут – як – тут! Пішов за столи  – і знов починає мучити бідну публіку…

Третє тацювальне відділення.  Вельон

 Ми, вкотре поспостерігавши за діяннями “нашого” тамади, просто через хв. 20 встали, тай запросили людей до танцю, (тре якось рятувати становище).  Через 2 – 3 пісні прибігає той навіжений і кричить що буде робити конкурс! Тут мій напарник не стерпів відібрав у нього мікрофон і заховав! Свекруха то побачила і сильно втішилась! Слава Богу, ми ще годину – півтори побавили народ улюбленими піснями! Забава була супер, все якось зайшло в потрібне русло. Приходить час Вельону! І тамада тут – як – тут!  🙂  Але вже тоді, мати молодого, впала в нерви і вирвала з його рук мікрофон, зі совами: “дякую вам, але обряд вельона будуть проводити музиканти!”  Ну ми чемно провели обряд, традиційно закінчили весілля у наших найкращих традиціях, хвала Господу, все обійшлося добре і на позитиві!  Тамада весь цей час стояв у кутку, з ображеним виглядом лиця… Він так і не зрозумів – що не так… Ось така весела історія! “Весела” звичайно в лапках!

Мій блокнот

Подам ще декілька “крилатих” фраз, тамади, з мого блокнота:

(вибачте, але це цитати, подаю мовою оригіналу)

Ти шооо!!!!  Козел, лох, блін, тьолка. Хто не встає – той голубий.

Звернення до молодят ( в процесі конкурсу) – ” то ви, там були, в тому кабаку після файного сексу ?”

Ще “файний” конкурс за третім столом. Тема така: тамада поставив питання “Що тобі Бог дав в штани?” і пропонує карточки з відповідями тримаючи у своїх руках – всі по черзі тягнуть – Молодий витягнув “Гусака на яйцях”. Дружба ” Геморой і тишину”. Саме круто то витягнув свекор  “Обрізаний і малосольний” – на що тамада вже мав заготовлену “ідеальну” репліку, на кшталт: ” Блін, не розумію… Добре що обрізаний, але нахєра солити ?”

Але апогеєм цього “сценарію”, став бідний тесть, якому випав фант зі словами “китайська поддєлка”! Шкода було дивитися на тестя, ну і заодно, самі розумієте, на молоду 🙁  Додам, вже як писав вище – це все супроводжувалося неадекватним, п’яним КРИКОМ, напевне в районі 130 – 140 дб. звукового тиску ! :))  Хто знайомий з вказаними цифрами той мене зрозуміє! Скажу чесно, що йому страшенно поталанило що він попав на дуже адекватну і толерантну публіку і страшно ТЕРПЕЛИВУ, яка то все терпіла чемно і витривало! Другий контингент, напевне ще за першим столом, надавав би йому стусанів і прогнав геть з забави!

Післямова

P.S.  Шановні друзі, користувачі нашого сайту. Для чого я, це все писав…

Звичайно не для того, щоб похизуватися – що ми ліпші а тамада гірший.  А для того – щоб Ви не робили таких помилок, наступаючи на ті самі “граблі” через які перейшла ця молода пара! Постарайтесь в майбутньому організовувати своє весілля правильно, прораховуючи всілякі дрібниці, впритул навіть до таких “подарків”! Звичайно тактика і культура не позволила тим молодятам дати відсіч, тому старості і його тамаді, в яких обох, напевне, спотворена уява, що до проведення таких міроприємств як весілля!

Будьте завбачливі і правильно прораховуйте всі найменші дрібниці організації Вашого свята! Адже воно є раз у житті!

З повагою Богдан Іванишин та гурт «Забава»!

23.08.2015 РІЗНЕ

Поділитись в соцмережах

Автор

Відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *