loading please wait..

ВІДГУКИ

У нас, чи не у єдиних, на теренах весільного простору надання послуг – реальні відгуки про нашу творчість… Реальні, а не ті – котрі собі самі написали… 🙂Оленка. Наречена

Хочемо подякувати хлопцям з гурту “ЗАБАВА” за чудовий музичний супровід та атмосферу , яку Вони нам створили. Це люди-професіонали, які знають, що таке якісно виконана музика і як має звучати гра на живих інструментах. Ми були приємно вражені, як хлопці вміють “влитись в настрої гостей” та запалити танцпол. Окреме дякую від нас за те, що дослухались і виконали всі наші побажання. Побільше Вам драйвових забав і вдячних клієнтів !!!
P.S ( наша улюблена фраза з весілля “Бодю, заводи”!!! , не зупиняйтесь і заводьте публіку ) Щиро Вас полюбили .

FACEBOOK

Оленка. НареченаСергій. Батько нареченої

Дякую Вам хлопці! Ви гарантія хорошої і веселої забави. Професіонали з великої букви. Прекрасний репертуар, чудове виконання як музики так і вокалу. Ви залишили прекрасне враження в моїх молодят Оленки і Артема та вразили моїх гостей. Низький Вам уклін від батьків молодих і самих молодят. Хай Вам щастить! Щастя і здоров’я! Успіхів і побільше щасливих і вдячних молодят!

FACEBOOK

Сергій. Батько нареченоїМирослав та Наталя. Наречені

Чудовий гурт! Ми як молодята і наші гості були безмежно задоволені якістю музики, підходом до публіки, організацією свята, хлопці – ви мегакруті! Щире спасибі за те, що розділили з нами наше свято і залишили в пам’яті тільки приємні спогади) І я як вчитель – ставлю вам “ВІДМІННО”))))Сподіваємося, до наступних зустрічей! З повагою, Мирослав і Наталя.

Мирослав та Наталя. НареченіЛілія. Наречена

Надзвичайно вдячні драйвовому гурту “Забава”. Проведення весілля, запальна музика, та чудова атмосфера не залишила ні одного гостя без коментарів. Тому неймовірні емоції залишилися не тільки в нас з чоловіком та у наших батьків, а у всіх присутніх наших друзів та рідних. Вибір музики на весілля – це один з НАЙВАЖЛИВІШИХ складових підготовки. Тому, без ніякого сумніву, якщо свято позитиву і драйву – це має бути гурт “Забава”.
До наступних зустрічей, думаю, що ми ще не одноразово зустрінемося на майбутніх святах!

Лілія. Наречена


Оксана. Наречена

Забава, привіт:) Не знаю як так вийшло, але ми з вами не попрощалить так файно, як мені того хотілось. Та і не подякували як слід. Але ж ніколи не пізно:) Ви неймовірні!!! Супер талановиті, позитивні, креативні. Дай Вам Боже стільки позитиву і добра, як Ви даруєте людям!!! Дякуємо за чудесний настрій та атмосфуру, яку Ви створили на нашому весіллі. Ми та наші гості в захваті від Вас! Окрема подяка за запис та обробку пісні, під яку ми танцювали наш перший танець. ДЯКУЄМО!!!
FACEBOOK

Оксана. Наречена
Олександр та Оксана, м.Івано-Франківськ

Привіт Вам, гурт «Забава»! Ми дуже вдячні за чудове проведення весілля, яке стало особливим завдяки Вам. Весілля було класним та запальним) Досі не бачила, щоб практично всі гості весь час танцювали, а завдяки Вам у нас саме так і було) Дякуємо за те, що враховували наші побажання, за цікаві конкурси та мега-драйвову атмосферу. Будемо рекомендувати знайомим, оскільки хотіли б ще потанцювати разом з гуртом «Забава» )

Олександр та Оксана, м.Івано-Франківськ
<strong>Світлана , мама нареченого 31.05.2018</strong>

Нещодавно відсвяткували одруження нашого сина, і окрасою і родзинкою нашого свята став гурт “Забава”. Чудова музика і дотепні жарти не залишили байдужими нікого: ані дітей,ані поважних гостей. Особливо полюбила цей гурт молодь. Ми щиро вдячні музикантам за незабутнє свято. Бажаємо вам і надалі тішити людей хорошою, якісною музикою. Сподіваємося зустрітися з вами ще не на одній забаві! ☺

Світлана , мама нареченого 31.05.2018
<strong>Ірина 01.09.2018 м. Івано Франківськ </strong>

Гурт Zabava – ви найкращі !!! Ми , Юрій та Ірина, вам безмежно вдячні за те , що ви наше свято зробили таким гарним, веселим, незабутнім. Ви є неперевершені музикантами, справжні майстри своєї справи і дуже хороші люди. Ми і всі наші гості просто в захваті від вас!!! Бажаємо вам здоров‘я, щастя і ще більших успіхів! ДЯКУЄМО!!!

Ірина 01.09.2018 м. Івано Франківськ

Відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *