loading please wait..

Про нас

ZABAVA GROUP - проект творчої команди у сфері музичних послуг

ХТО МИ Є ?

Бренд “ZABAVA GROUP” – це досвідчена музична команда, до складу якої входять музиканти-професіонали з вищою музичною освітою та багаторічним досвідом роботи, як на теренах України, так і за її межами! Гурт у незмінному складі працює уже понад 20 років! Більш ніж 700 весілль, та 3000 різного напрямку заходів було успішно відпрацьовано нашою командою! Наша команда веде активну діяльність у сфері надання послуг: музичного оформлення весілль, ювілеїв, випускних вечорів, програми ведучого та організації івенту, DJ, послуги студії звукозапису, концертні виступи, а також блогерська рубрика.

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ НАС ?

Замовивши послуги гурту ZAБAVA, Ви отримаєте шалений драйв та енергетику від нашого виступу на Вашому святі! Наш величезний досвід і професіоналізм  дозволить Вам повністю відпочити і сповна насолодитися Вашим святом! Звучання “живих” інструментів не залишить нікого байдужим, ми реально продукуємо “живі” ноти, будьте певні! Проведемо Ваше свято цензурним розмовним жанром та сучасними конкурсами, флеш-мобами українською, польською та англійською мовами! Для нас кожне замовлення індивідуальне, і ми враховуємо для кожного замовника його особливі вимоги що стосується традицій регіону, поглядів, віросповідань, тощо… Ми завжди йдемо у ногу з часом, тому постійно оновлюємо обладнання, сценічний одяг, репертуар тощо…

НАШІ ПОСЛУГИ

Широкий спектр різноманітного репертуару народних пісень, світових хітів 80-х, та сучасних хітів сьогодення українською, англійською, польською, іспанською, французькою та італійською мовами! Якісна інструментальна музика саксофону, акордеону та гітари + Ви почуєте на Вашому святі 4-голосий спів! Послуги студії звукозапису (аранжування оркестровок, запис мінусових фонограм, “живих” інструментів, вокалу та ін.) Можливість записати пісню першого танцю у власному виконанні молодої пари! Блогерська рубрика  – огляд різного музичного обладнання, весільних залів, тощо…

Учасники нашого гурту

Богдан

Богдан

Клавішні - вокал

Муз. школа № 9 м. Винники. Муз. школа педагогічної практики. Львівський музичний коледж ім С. П.  Людкевича.

Сергій

Сергій

Гітара - вокал - ведучий

Музична школа пед. практики. Львівський музичний коледж ім. С. П. Людкевича. Львівська Державна Музична Академія ім. Лисенка (консерваторія)

Андрій

Андрій

Саксофон - бек-вокал

Золочівська муз. шк. ім.В.Івасюка. Львіський музичний коледж ім. С. П Людкевича. Донецька Державна Музична Академія ім.С.Прокоф’єва (консерваторія)

Марія

Марія

Вокал

Муз. школа № 9 м. Винники. Львіський  музичний коледж ім С. П.  Людкевича. Рівненський державний Гуманітарний Університет.

 


Відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *